Druhy dopravy verejnými prepravcami:

 

Osobný odber

Objednávku je možné vyzdvihnúť v ten istý deň, za predpokladu, že objednaný tovar je na sklade. V ostatných prípadoch vás budeme informovať. Objednávky je možné vyzdvihovať „pracovný čas“, mimo túto dobu po dohode.

Reklamácia zásielky je možná do 3 dní od doručenia, za predpokladu, že poškodenie nebolo zjavné pri odovzdaní! 

 

Tovar doručovaný Slovenskou poštou – Obchodný balík

Základné poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške 4€.

Cena nezahŕňa žiadne ďalšie služby, pretože ich Slovenská pošta neponúka. Pokiaľ nebude objednávajúci zastihnutý, dostane do schránky oznámenie o doručení zásielky. Zásielku si môže vyzdvihnúť na uvedenej pošte alebo požiadať o opätovné doručenie. U týchto zásielok nie je možná akákoľvek komunikácia s dopravcom a nemáme žiadnu možnosť zásielku ovplyvňovať či podrobne sledovať. Maximálna hmotnosť jedného balíka za poštovné 4,5€ je 1kg. ďalej sú účtované sadzby za hmotnosť následovne: balík do 5kg – 6€, balík do 10kg –
7,5€, balík do 20kg – 13€, balík do 30kg – 15,5€ a balík do 40kg – 23€ a nad 40kg – 55€.

U niektorých obzvlášť neskladných, ťažkých alebo inak zle prepravovateľných výrobkov môže byť cena prepravy zvýšená. Cena za prepravu sa zobrazuje ihneď po výbere spôsoby dopravy. Reklamácia zásielky je možná iba pri prevzatí!

POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.

Zásielka je zvyčajne doručená do druhého dňa od odoslania. O odoslaní je zákazník informovaný e-mailom.

Aby sme vám mohli poskytnúť čo najlepší zážitok z nakupovania, naša stránka používa súbory cookie.
Súbory cookies.