Názov firmy: ABC DEAL s.r.o.

Adresa firmy: Lesná 1349, Borský Mikuláš

Email: info@abcoffice.sk (poprípade objednavky@abcoffice.sk)

IČO: 36544175

DIČ: 2020153586

IČ DPH: SK2020153586

č.u.2600849197/8330

IBAN: SK2583300000002600849197

Spoločnosť je platcom DPH

Často kladené otázky (FAQ)

Prosím prečítajte si naše často kladené otázky predtým ako nám pošlete vašu otázku.

Aké sú poplatky za doručenie objednávok?

Poplatky za doručenie tovaru závisia od spôsobu platby, ktorý si vyberiete. Poštovné je zaokrúhlené na 4 €, avšak v prípade nadrozmerných produktov môže táto suma stúpnuť, (budete o tom informovaný e-mailom). Pri poštovnom zadarmo doručíme tovar osobne priamo k vám.

 

Ktoré spôsoby platby sú akceptované?

Momentálne akceptujeme platbu prevodom na bankový účet a platbu pri doručení.

Ako dlho bude trvať doručenie?

Ak je tovar skladom odosielame tovar v rámci pracovnej doby v deň objednania. Ak nemáme tovar skladom čakáme na naskladnenie a tovar sa odosiela po dodaní na náš sklad. V mimoriadnych prípadoch trvá dodanie tovaru viac ako týždeň. Samozrejme Vás vždy o termíne dodania informujeme.

Ako veľmi bezpečné je nakupovanie na vašom eshope? Sú moje údaje chránené?

Keďže sami rozumieme tomu aká je v dnešnej dobe nutnosť ochrany osobných údajov, tak vás chceme uistiť že vaše údaje používame len pre objednávky a vytváranie štatistík pre zlepšovanie našich služieb. Neposkytujeme vaše údaje neautorizovaným alebo nedôveryhodným tretím stranám, ani ich nepredávame.

Čo presne sa stane po objednaní?

Po prijatí vašej objednávky preveríme všetky potrebné údaje a zašleme vám email kedy môžte očakávať vašu zásielku, poprípade či sa nestalo niečo neočakávane (ako dlhodobá nedostupnosť tovaru a pod.).

Dostanem faktúru za svoju objednávku?

Ak je nutné zaslať k objednávke aj faktúru v papierovej forme prosím napíšte nám to do poznámok k objednávke alebo nám zašlite email. Inak vždy zasielame elektronické faktúry na vami zadaný email.

Pošlite nám email